Bílá zdravotní pracovní obuv TIPA – kvalita z Třebíče

Společnost s názvem TIPA zná asi dost lidí, ale málokdo ví, že se jedná o českou firmu. Už od 80. let 20 století sdružovala společnost TIPA kromě výroby obuvi také další činnosti. S touto firmou z Třebíče je spojen také známý slogan „BOTY DO ROBOTY“.

Od roku 2008, kdy došlo k částečné změně vlastnictví podniku došlo k přejmenování podniku TIPA B, a.s. Třebíč na TIPABOTY s.r.o. Třebíč. Nic víc se však nemění.

Pod značkou TIPA je možné koupit pracovní obuv do lehkých a středních těžkých provozů, kde zaměstnanci ocení kvalitní zpracování obuvi. Nabídka je široká, proto jsou k dostání různé modely. Konkrétně pracovní obuv, bezpečnostní obuv, zdravotní obuv, ale i volnočasová a sportovní obuv. To vše od společnosti TIPA.

Ale zpět k bílé pracovní obuvi. Společnost TIPA ji vyrábí hned v několika variantách. Je možné koupit sandály s otevřenou i uzavřenou patou, pantofle, kotníkovou pracovní obuv, ale i polobotky. Samozřejmostí je také rozlišení na dámské a pánské varianty.

Zdravotní pracovní obuv TIPA má vše, co by správná zdravotní obuv měla mít. Konkrétně to je anatomicky tvarovaná stélka, která je nejčastěji korková a bandážovaná. Dále kvalitní podešev tlumící nadměrné nárazy. Pro výrobu svrchní části obuvi se standardně využívá useň. U vybraných modelů je navíc ve špičce tužinka, která ochrání vaše prsty před úrazem. Některé mají také antistatické vlastnosti.

Základním faktorem však je, že veškerá zdravotní obuv TIPA je maximálně pohodlná a plně splňuje všechny ortopedické nároky na chodidlo. Velkým plusem je mimo jiné také snadné a rychlé nazouvání. Zdravotní obuv TIPA se skvěle hodí na každodenní nošení, a to zejména v oblasti gastronomie a lékařství. Své využití však najde i v dalších oborech, kde musí člověk hodně chodit, nebo stát na nohou. 

A kde si takové „BOTY DO ROBOTY“ pořídit? Na internetu. Například skrze společnost TOMIS CZ s.r.o., jejíž nabídku naleznete na adrese www.tomiscz.cz.

Fotogalerie pracovní obuvi TIPA

Pracovní pantofle

Zdravotní pracovní pantofle TIPA

Pracovní sandále

Zdravotní pracovní sandále TIPA

Pracovní sandále – plná špice

Zdravotní pracovní sandále – plná špice TIPA

Pracovní sandále – uzavřené

Zdravotní pracovní sandále – uzavřené TIPA

Pracovní sandále – antistatické ESD

Zdravotní pracovní sandále – antistatické ESD TIPA

Polobotky

Zdravotní polobotky TIPA

Kotníkové polobotky

Zdravotní kotníkové polobotky TIPA