Budoucnost je v oblečení, které svítí samo. V jakých pracovních oděvech budete vidět za všech okolností?

Ročně přicházejí na silnicích o život desítky chodců, o kterých se říká, že byli ve špatný čas na špatném místě. Ne vždy je to ale pravda. Mnohým by zachránilo život, kdyby byli vidět. Nemusíte chodit s baterkou v ruce. Stačí, když si oblečete takovou bundu a kalhoty, ve kterých vás nikdo nepřehlédne. V jakých pracovních oděvech budete vidět na sto honů?

Reflexni odevy

Reflexní pracovní oděvy pro práci i volný čas

Reflexní a fluorescenční pracovní oděvy by neměly chybět ve skříňce žádného pracovníka, který se pohybuje v běžném provozu, jako jsou např. cestáři, pracovníci ve stavebnictví, v logistice, na nádraží, letišti, ve skladech a dalších místech. Ale také v šatníku cyklistů, dětí a lidí, kteří dbají na svou bezpečnost. Pokud pro své bezpečí chcete udělat opravdu maximum, máme pro vás jeden tip na řadu Hi-Vis oblečení od značky CERVA.

Bunda MALABAR

Reflexní prvky Hi-Vis a moderní střihy, to je kolekce Knoxfield

Prioritou výrobce pracovních oděvů CERVA je bezpečnost svých zákazníků. A proto si s kolekcí Knoxfield opravdu vyhrál. Jednotlivé kusy moderního a funkčního oblečení nabízí 294 možných kombinací, ladí k sobě, a navíc splňují nároky na Hi-Vis výbavu.

Kolekce Knoxfield září ve dne i v noci. Je zhotovena z fluorescenčních materiálů ve žluté, oranžové i originální červené barvě, chytře umístěných reflexních paspulí, pruhů a lemování. A tak budete perfektně vidět ze všech stran i v předklonu.

Vyberte si kombinaci pracovních oděvů Knoxfield přímo pro vás na míru na www.tomiscz.cz.

Bunda CLOVELLY PILOT

Barvy, které při osvícení září

Poměrně nedávno se na trhu objevil sprej s reflexní barvou, který stačí nastříkat na oděv nebo na kolo i přilbu a nikdo vás nepřehlédne. Odráží totiž světlo téměř tak výrazně jako září samotný zdroj světla. Je průhledný, voděodolný a zároveň snadno vypratelný nebo omyvatelný. Prostě ideální pro ty, kteří se v provozu pohybují méně a nepotřebují speciální reflexní a fluorescenční pracovní oděvy.

Nepodceňujte počet reflexních prvků na svém oblečení. Čím více jich napočítáte, tím lépe. Může vám to totiž zachránit život.

Nový katalog 2017/2018