Dětské pracovní rukavice

Jak je důležité dodržovat bezpečnost práce, asi už všichni víme. Co ale v případě, že nám na zahradě chtějí aktivně pomáhat i naše malé děti? Je nějaká možnost, jak zachovat jejich bezpečí a spolehlivě děti ochránit? Odpověď na tuto otázku můžete najít v následujících řádcích, které se zabývají dětskými pracovními rukavicemi.

Pracovní rukavice pro děti

Je logické, že malé dětské ručičky si jen těžko budou schopné navléknout pracovní rukavice, které nosíme my dospělí. Jsou totiž pro ně moc velké, moc práce v nich by asi neudělaly a pravděpodobně by znamenaly pro děti akorát větší možnost úrazu. Právě z těchto a mnoha dalších opodstatněných důvodů se na trhu prodávají dětské pracovní rukavice, které jsou přizpůsobené jejich velikosti rukou.

Ochranné dětské rukavice CERVA

Tyto dětské ochranné rukavice můžete například bez problémů sehnat na internetovém obchodě, který najdete na adrese tomiscz.cz. V tomto obchodě máte na výběr ze dvou druhů dětských rukavic, které jsou vyrobeny od celkem známého výrobce ochranný pomůcek CERVA.

Rukavice Jay Kids

Dětské rukavice Jay Kids jsou vyráběny ze světlé vepřové lícovky, která napomáhá tomu, aby měli děti při práci v nich mnohem větší cit. Hřbet těchto rukavic je vyráběn ze speciální bavlněné tkaniny a samozřejmě nebylo zapomenuto ani na podšívku, která celkově zpříjemňuje celkový pocit z rukavic. Rukavice jsou opatřeny také manžetou, která zabraňuje tomu, aby rukavice dětem sklouzly z ruky. Pár těchto rukavic s názvem Jay Kids si můžete pořídit za 55 Kč bez DPH.

Rukavice Jay Kids

Rukavice Twite Kids

Dalším modelem dětských rukavic jsou rukavice Twide Kids. Tento druh rukavic je vyroben z bavlny, navíc opatřen pružným nápletem na zápěstí a také jsou pokryté přírodní latexovou vrstvou, která má protiskluzovou ochranu na všech prstech ruky a také i na dlaních. Charakteristickým rysem těchto rukavic menší robustnost než tomu bylo u předchozího modelu dětských rukavic a jsou především určeny pro nenáročnou a jemnou práci. Tento druh rukavic Twite Kids si můžete pořídit už za 43 Kč bez DPH.

Rukavice Twite Kids

Dětské pracovní pomůcky

Jestliže byste svým ratolestem chtěli pořídit další dětské pracovní vybavení, rozhodně navštivte specializovaný internetový obchod na adrese detskemonterky.cz, kde máte na výběr z široké nabídky dětských rukavic, reflexních vest, dětských montérek a mnohého dalšího zboží.