I pracovní obuv může být stylová – přinášíme 10 tipů

Díky novým materiálům a technologiím se bezpečnostní pomůcky vyvíjí každým rokem. V oblasti pracovní obuvi se nejvíce pracuje na tom, aby boty ještě lépe ochránily pracovníka před nepřízní okolního prostředí. Dnešní pracovní obuv je z hlediska funkčnosti úplně jinde, než byla v dobách minulých. V současné době pracovní obuv odolává chladu, žáru, vlhku, ale i různým nebezpečím mechanického a chemického poškození. Na druhou stranu, proč by pracovní obuv nemohla být i stylová a pěkně vypadat? V našem článku přinášíme 10 tipů na kvalitní pracovní obuv, která je funkční a zároveň se může pyšnit skvělým designem.

Pracovní obuv můžete zakoupit na www.tomiscz.cz.

LYNX ANKLE S3 SRC

Mezi oblíbené boty patří kotníková pracovní obuv S3 LYNX ANKLE SRC. Čím člověka zaujme? Kromě skvělého vzhledu, také perfektními vlastnostmi. Bezpečnostní kotníková obuv má kompozitní tužinku a stélku odolnou proti propíchnutí. U boty potěší také antistatická a protiskluzová gumová podrážka, která je rezistentní vůči olejům. Svršek kotníkové bezpečnostní obuvi je tvořen kvalitní lícovou kůží. Tento povedený model pracovní obuvi je k dostání za příznivou cenu 1987,-.

LYNX ANKLE S3 SRC

RINGE S3 SRC

Pod tímto názvem se ukrývá moderní bezpečnostní kotníková obuv s kompozitní tužinkou a stélkou odolnou proti propíchnutí. Pracovní obuv RINGE S3 SRC je vybavená PU/PU podrážkou, která je odolná vůči olejům a vůči uklouznutí. Svršek je vyroben z kvalitní přírodní kůže s označením Crazy horse. Pracovní obuv RINGE S3 SRC můžete koupit za přívětivých 1757,-.

RINGE S3 SRC

STRIDE S3 ESD SRC

Další povedený kousek je bezpečnostní ESD polobotka s hliníkovou nemagnetickou tužinkou ve špičce. Pracovní polobotka STRIDE S3 ESD má stélku odolnou proti propíchnutí a gumovou podrážku s Air Tubeless Systemem, který zvyšuje komfort při chůzi. Svršek je vyroben z mikrovláken. Pracovní obuv STRIDE S3 ESD je možné koupit za cenu 2070,-.

STRIDE S3 ESD SRC

HARLYN S1P SRC

HARLYN S1P SRC - pod tímto názvem se ukrývá perfektní bezpečnostní kotníková obuv s kompozitní tužinkou a stélkou odolnou proti propíchnutí. U tohoto modelu pracovní obuvi se můžete spolehnout na kvalitní gumovou podrážku, která je rezistentní vůči olejům a zároveň je velice odolná proti uklouznutí. Svršek tvoří kombinace broušené kůže a mikrovlákna. Pracovní obuv HARLYN S1P SRC je k dostání za lákavou cenu 1350,-.

HARLYN S1P SRC

MADRON

Jedná se o pracovní vysokou obuv, která má kvalitní TPR podrážku. Svršek boty je vyroben z odolného PU, který v kombinaci s nylonem dodává botě perfektní vlastnosti a vzhled. Pracovní obuv MADRON je bota do nepohody, proto je zateplená nevyjímatelnou vložkou s označením THINSULATE 200 g. Vysoká pracovní obuv MADRON se nabízí za bezkonkurenční cenu 1300,-.

MADRON

RAVEN SPORT LOW

Jestli chcete příjemnou pracovní polobotku se sportovním vzhledem, měli byste si pořídit RAVEN SPORT LOV. Jedná se o pracovní obuv s PU/PU podrážkou, která je odolná proti olejům. Svršek boty tvoří kůže v kombinaci s textilem. K dostání je za perfektní cenu 553,-.

RAVEN SPORT LOW

TPU TREKKING DIATTO S1 SRC

Kvalitní pracovní polobotky s označením TPU TREKKING DIATTO S1 SRC ocení každý, kdo potřebuje pracovní obuv s ocelovou špičkou. Bota má navíc antistatickou a protiskluzovou PU/TPU podrážku, která je rezistentní vůči kyselinám a olejům. Aby měla noha maximální možný komfort, tak má tato bota v oblasti paty speciálně upravenou podrážku, která absorbuje nadbytečnou energii a tím ulevuje nohám. Svršek boty je vyrobený z prodyšné kůže (nubuk) spolu v kombinaci s textilem. Bezpečnostní obuv Panda TPU TREKKING DIATTO S1 SRC, jak už název napovídá, má kvalitní podrážku s dobrým vzorkem. Lze ji tedy využít i jako trekkovou obuv. Cena za tento model je 1596,-.

TPU TREKKING DIATTO S1 SRC

TOP TREKKING DINO S1 SRC

Další skvělý výrobek z dílen společnosti Panda. Jedná se o pracovní sandál, který má antistatickou a protiskluzovou PU/TPU podrážku, která je rovněž odolná proti kyselinám a olejům. Podrážka navíc v oblasti paty absorbuje nadbytečnou energii, což pocítíte zejména při delší práci. Bezpečnostní sandály Panda mají ve špičce ocelovou tužinku, takže budete mít své prsty v bezpečí.  Sandály TOP TREKKING DINO S1 SRC mají svršek z prodyšné kůže (nubuk). Abyste však byli vidět a byli v bezpečí, tak jsou boty vybavené také reflexními doplňky pro zvýšení viditelnosti. Jedná se o pasivní prvky bezpečnosti, bez kterých se dnes pracovník neobejde. Tyto pracovní sandále od společnosti Panda je možné zakoupit za cenu 1506,-.

TOP TREKKING DINO S1 SRC

WUJA S1P

Dalším našim tipem je atraktivní dámská kotníková pracovní obuv S1 s pryžovou podrážkou. WUJA S1P je moderní pracovní bota, která má svršek z textilních materiálů. Tento model pracovní obuvi má kompozitní tužinku a stélku odolnou proti propíchnutí. Pracovní obuv lze skvěle kombinovat s kolekcí oděvů YOWIE, takže i v práci můžete vypadat skvěle. Model WUJA S1P je na trhu s pracovní obuví k dostání za cenu 1243,-.

WUJA S1P

LEXIA S1P SRA

Skvělá dámská pracovní obuv v moderním designu, to je LEXIA S1P SRA. Spolehnout se můžete na kompozitní tužinku a stélku odolnou proti propíchnutí. Tento typ dámské bezpečnostní kotníkové obuvi je vybaven gumovou podrážkou odolnou proti olejům. Svršek tvoří kombinace broušené kůže a mikrovlákna. Dámskou pracovní obuv LEXIA S1P SRA můžete koupit za cenu 1293,-.

pracovní obuv LEXIA S1P SRA - B300354