I pracovní oděv může být pohodlný a dobře vypadat, důkazem je nová kolekce Dayboro

Časům, kdy se pracovní oděvy navrhovaly tak, aby byly jen a pouze pohodlné, už dávno odzvonilo. Dnes už na trhu najdete i pracovní oděvy, které jsou stylové a trendy.

Přesvědčit se o tom ostatně můžete sami díky nové kolekci pracovních oděvů Dayboro, která je vyrobena z jedinečného materiálu TRIFIBETEX. Zajímá vás, čím je tento materiál unikátní a proč si pořídit kousek z této kolekce? Pak čtěte dále.

Tomiscz

Unikátní materiál TRIFIBETEX

Materiál, který způsobil ve světě pracovních oděvů revoluci? Materiál TRIFIBETEX, který je spojením hned tří druhů vláken, a sice bavlny, polyesteru a elastického vlákna spandex. Toto spojení přírodních a syntetických vláken oděvům propůjčuje výjimečné vlastnosti. Je zárukou maximálního pohodlí a zároveň zajišťuje flexibilitu pohybu při práci.

Tři vlákna, jeden výjimečný materiál

Bavlna tvoří hned dvě třetiny materiálu TRIFIBETEX a díky ní je oblečení příjemné na dotek, savé a prodyšné. Materiál obsahuje také 35 % polyesteru, který zvyšuje pevnost a životnost. Díky polyesteru je tkanina také tvarově stálá a odolná vůči ušpinění. V neposlední řadě spandex se umí v napětí natáhnout až na dvojnásobek své původní délky a následně se dokáže vrátit do své původní podoby.

Proč zvolit pracovní oděv z kolekce Daybro?

  • nabízí nejen maximální pohodlí, ale také skvělý vzhled
  • má zesílený materiál na namáhaných místech
  • je doplněný o reflexní prvky
  • nechybí mu řada praktických kapes a poutek na nářadí
  • pyšní se flexibilním systémem v pase, takže se v oblečení budete cítit dobře ve stoje, vsedě i vleže

Tomiscz

Od kalhot po zimní pilotky

A na jaké kousky se můžete s touto kolekcí těšit? Na kalhoty do pasu i s laclem, ¾ kalhoty, šortky, bundu a mikinu s kapucí, softshellovou bundu, zimní bundu a zimní pilotku.

Pracovní oděvy Dayboro můžete zakoupit zde.