Nepromokavé pracovní oděvy do nepohody: Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení!

Některá zaměstnání to v rámci své náplně bezpodmínečně vyžadují, a někdy je prostě třeba určitou práci provést bez ohledu na povětrnostní podmínky i ve volném čase. Nezáleží přitom, zda svítí sluníčko a je teplo nebo naopak prší, sněží či fouká vítr. Je však třeba si uvědomit, že v takových případech neexistuje špatné počasí, ale pouze špatné oblečení. Díky technologickému pokroku moderní doby máme dnes to štěstí, že si můžeme pořídit nepromokavé pracovní oděvy do deště, díky kterým se tak můžeme cítit komfortně i během prudkého lijáku, a neriskovat přitom onemocnění v důsledku promočení a následnému prochladnutí. 

Bunda membránová UKARI  -  O2002972  -  kopie  -  kopie

Jak vybírat oděvy do deště?

O tom, že nepromokavé pracovní oděvy tvoří skutečně velkou skupinu zboží, svědčí fakt, že si dnes můžete do deště pořídit speciální bundy, kalhoty, pláště, ale i kombinézy, kabáty a samozřejmě klasické pláštěnky a ponča. Většina těchto oděvů je přitom vyrobena z PVC, polyetylenu nebo polyesteru s vrchní vrstvou polyuretanu. Díky tomu můžete i při sebevydatnějším dešti zůstat v suchu od hlavy až k patě. Samozřejmě pouze v případě, že oblečení proti dešti doplníte i nepromokavou pracovní obuví (galoše, holínky).

Mezi prověřené výrobce oblečení, kteří se specializují mj. i na nepromokavé pracovní oděvy do deště, patří zejména Australian Line, RVC, CRV, Červa, Delta, Fridrich a Fridrich, Sioen a Vektor.

Rozsáhlou přehlídku nepromokavých pracovních oděvů za příznivé ceny naleznete na e-shopu www.tomiscz.cz, kde spolu můžete jednotlivé produkty jednoduše porovnat a případně si vybrat takový, který splní i Vaše speciální požadavky závisející na prostředí, ve kterém jej budete využívat. Ty nejčastěji spočívají v poptávce reflexních prvků, antistatické úpravě, nehořlavosti, větru-odolnosti, extra zateplení, prodyšnosti či speciálního oděvu 2v1.

1

2

3

4

5

6

7