Nová kolekce pracovních oděvů CIUDADES s jedinečným materiálem LUMICOTEX

V práci trávíme přibližně 40 hodin týdně. Někdy dokonce ještě podstatně více. Proto se rozhodně vyplatí zaměřit pozornost na kvalitní pracovní oděvy, které vám dokonale padnou a nebudou vás při práci nijak omezovat.

nové kolekci CIUDADES naleznete pohodlné pracovní bundy, pasové i laclové kalhoty, pánské pracovní overaly a mnoho dalších povedených kousků, ze kterých si určitě vyberete. 

Pro celou kolekci pracovních oděvů je typický jednoduchý střih, který se skvěle nosí. V tomto případě rozhodně platí známý výrok: „V jednoduchosti je síla.“ Pohodlnému nošení pracovních kalhot a dalších částí pracovního oblečení napomáhá také moderní odlehčený materiál, který váží pouhých 195 g/m² a kombinuje z 65 % polyester a 35 % bavlnu.

Pracovní oděvy z kolekce CIUDADES jsou rozdělené do tří produktových řadBasic, Reflex a Hi-Vis, které spojuje nápaditě řešený design kapes. Všechny produktové řady má v nabídce TOMIS CZ, obchod s pracovními oděvy pro profesionály i kutily. Každá řada má však svá drobná specifika. Například nejvyšší řada pracovních oděvů Hi-Vis je vyrobená z velmi prodyšného materiálu LUMICOTEX, který se hodí do provozů s vyšší teplotou.

Tomiscz

Oblíbená klasika se skrývá pod označením Basic

Pokud chcete spolehlivou pracovní bundu, rozhodně si v kolekci Basic přijdete na své. V široké nabídce se nachází také různé pracovní kalhoty a praktické overaly. Všechny pracovní oděvy mají dostatek kapes, takže v nich budete mít neustále po ruce vše, co potřebujete pro odvedení prvotřídní práce.

Protože i na vzhledu záleží, můžete si vybrat celkem ze sedmi atraktivních barevných variací. Klasickou černou doplňuje tmavě modrá, královsky modrá, zelená, červená, šedá a bílá. 

TIP: Pracovní overal ARONA 

Tento pánský pracovní overal má elastický pas, takže vás nebude nic tlačit. Potěší vás také nastavitelná délka nohavic a množství kapes. 

TIP: Pracovní kalhoty s laclem Telde  

Pokud nepatříte mezi fanoušky pracovních overalů, ale přesto chcete mít na sobě pohodlné pracovní kalhoty, které vám nebudou padat, jsou tyhle klasické laclové pracovní kalhoty jasnou volbou. 

Tomiscz

Pro nepřehlédnutelné a bezpečné pracovní oděvy sáhněte do řady Reflex

Střihově i barevně vychází řada Reflex ze základní řady Basic. Má však navíc praktické retro-reflexní pruhy na ramenou, rukávech a v pasové části pracovní bundy. Pro lepší viditelnost jsou tyto reflexní prvky našité i na nohavicích pracovních kalhot, overalu a šortek. Pokud potřebujete být při práci vidět, pak si určitě vyberte pohodlné oblečení z řady Reflex.

TIP: Pracovní kalhoty pas reflex HUELVA

Retro-reflexní prvky na těchto kalhotách jsou 7 cm široké, takže budete opravdu vidět i při horších světelných podmínkách. 

TIP: Pracovní bunda reflex GETACHE

Když jsou volné rukávy, tak hrozí nebezpečí. Stačí se o něco lehce zaháknout a neštěstí je na světě. Přesně z toho důvodu si u této pracovní bundy můžete nastavit šířku rukávu. Pro maximální viditelnost má také retro-reflexní pruhy přes ramena, na bocích i na rukávech.

Tomiscz

Hi-Vis – maximální ochrana, dokonalé pohodlí

Nejvyšší řada ochranných oděvů z kolekce CIUDADES splňuje bezpečnostní třídu 1, 2 a normu EN ISO 20471. Pracovníky také potěší nadstandardní prodyšnost, kterou zajišťuje lehká tkanina v keprové vazbě ve složení 50 % bavlna a 50 % polyester. 

TIP: Pracovní bunda HV MALAGA

V pohodlné pracovní bundě budete dokonale vidět za každých podmínek. Šířka rukávů je nastavitelná pomocí suchého zipu. 

TIP: Pracovní kalhoty pas HV BILBAO

Opravdu kvalitní pracovní kalhoty, ve kterých budete skvěle vidět. Lehký a pevný materiál společně s elastickým pasem vám při práci zajistí maximální komfort.

Tomiscz