Ocharnné pracovní oděvy pro řezníky

Pro různé pracovní odvětví jsou určené rozdílné oděvy. Všechny ovšem musí splňovat přísné normy. Pro řezníky, kteří dělají s masem a potravinami, to platí obzvlášť. Jejich oděvy musí splňovat nejen bezpečnostní normy, ale i hygienické. Při jejich nákupu tedy vybírejte jen takového prodejce, který má potřebné oblečení splňující všechny důležité předpisy. E-shop TOMIS CZ nabízí mimo kvalitních pracovních oděvů i další důležité ochranné pomůcky, obuv či zástěry.

Samotní řezníci zde najdou:

  • Antistatické gumové holínky a holínky s vyztuženou špicí
  • Jednorázové PE zástěry
  • Řeznické kalhoty
  • Čepice
  • Jednorázové, nitrilové a latexové rukavice
  • Kovové neprůřezné rukavice
  • Neprůřezné kovové zástěry

Všechny tyto pracovní oděvy můžete spolu s obuví a dalšími pomůckami sloužící k větší bezpečnosti při práci, klidně využít i v jiných provozech, které se týkají potravin.

TOMIS CZ nabízí pracovní oděvy, boty a další pomůcky pro řezníky od prověřených a kvalitních výrobců jako jsou Batmetall, Boots a Červa.

Řeznické rukavice

Neprůřezné

Tyto rukavice jsou vyrobené z velmi odolných nerezových kroužků. Mají textilní stahovací řemínek a jsou vhodné na obě ruce. Ochrání vás proti prořezání. Volit můžete typ bez manžety, s manžetou 80 mm či s manžetou 190 mm.

Řeznické rukavice - Neprůřezné - tomiscz.cz

Jednorázové

Rukavice pětiprsté, které slouží k jednorázovému použití. V balení je celkem 100 Ks. Jsou ideální při krátkodobém styku s potravinami. Na výběr jsou rukavice latexové, vinylové či nitrilové.

Řeznické rukavice - Jednorázové - tomiscz.cz

Řeznické zástěry

Neprůřezné

Neprůřezné kovové řeznické zástěry se vyrábějí z ocelových kroužků. Jejich rozdíly jsou v rozměrech a v použitém materiálu na kroužky. Na výběr jsou zástěry z destiček z odolné hliníkové slitiny nebo třeba zástěry z velmi odolných kovových kroužků BAT SUPER.

Zástěra je vyrobená z destiček z odolné hliníkové slitiny. Disponuje tou nejlepší ochranou proti prořezání.

Řeznické zástěry - Neprůřezné - tomiscz.cz

Zástěra z maximálně odolných kroužků BAT SUPER.

Řeznické zástěry - Neprůřezné - tomiscz.cz

Jednorázové

Jednorázové zástěry se vyrábějí z polyethylenu (PE). Většinou jsou v bílé či modré barvě a v balení po 100 kusech.

Řeznické zástěry - Jednorázové - tomiscz.cz

Řeznické čepice

Mezi řezníky k nejoblíbenějším patří čepice jednorázové s kšiltem. Ty chrání produkty před kontaminací a zároveň i vlasy před nečistotami. Vyrábí se většinou z netkaného polypropylenu v universální velikosti. Barva může být buď tmavě modrá či bílá. Prodávají se v balení po 100 ks stejně jako jednorázové rukavice nebo zástěry.

Řeznické čepice - tomiscz.cz

Řeznické holínky

Řeznické holínky se vyrábějí z PVC nitrilu. Jedná se o bezpečnostní holínky, které mají antistatické vlastnosti a odolávají živočišným i rostlinným tukům. Jsou flexibilní a vhodné až do -20°C. Některé modely mohou navíc disponovat i ocelovou tužinkou ve špičce. Jsou v bílé barvě a mají podrážky s hlubokým dezénem.

Řeznické holínky - tomiscz.cz

Řeznické holínky - tomiscz.cz

Veškeré produkty můžete zakoupit na tomiscz.cz.