Pánské pracovní kalhoty pro každou postavu! Víte, jaký střih padne vám?

Abyste mohli v práci pořádně zabrat, musíte se cítit pohodlně, a to nejde, když vás pracovní kalhoty škrtí, jsou krátké nebo naopak někde nevhodně plandají. Naštěstí výrobci pochopili, že unifikovaný střih na kalhoty do práce není tím pravým ořechovým, a proto nabízejí takové střihy kalhot, mezi kterými si jistě najdete ten, který bude sedět vaší postavě.

Pánské pracovní kalhoty pro každou postavu! Víte, jaký střih padne vám?

Jste pořádně udělaný chlap, štíhlý střízlík, máte bříško nebo vám příroda nadělila široká lýtka? Vybrat si pracovní kalhoty přesně na vaši postavu může být běh na dlouhou trať, ale hledání se vyplatí. Abyste se trochu lépe orientovali v tom, jaké střihy pracovních kalhot trh nabízí, připravili jsme pro vás stručný přehled i s příklady konkrétních pracovních kalhot.

Střih STANDARD

U standardního střihu pracovních kalhot se využívají rovné nohavice a vysoký pas. Tento střih je uzpůsoben pro všechny typy postav, takže se nemusíte bát po něm sáhnout, ať už jste „stavěni“ jakkoli.

Zástupcem střihu STANDARD jsou pracovní kalhoty do pasu MAX z kolekce MAX WINTER.

Pracovní kalhoty do pasu MAX z kolekce MAX WINTER

Střih RELAX

Trochu jiné je to se střihem RELAX, kde se využívá snížený pas a nohavice se od stehen směrem ke kolenům lehce zužují. Obvod spodního lemu nohavice odpovídá obvodu nohavice u kolene. I tento střih pánských kalhot se hodí na většinu postav.

Střih RELAX najdete například u pracovních kalhot s laclem z řady KNOXFIELD nebo u pracovních kalhot s laclem EMERTON.

Pracovní kalhoty s laclem z řady KNOXFIELD a pracovní kalhoty s laclem EMERTON

Střih REGULAR

O něco jiný je střih REGULAR, který pracuje s mírně sníženým pasem a nohavicemi, které se zužují od stehen ke koleni a pak dále i ke spodnímu lemu nohavic, takže nohavice ztělesňuje kónusový tvar. Užší nohavice může vykompenzovat materiál s elastickým vláknem, který zajistí dostatečný komfort pohybu.

Střih REGULAR hledejte u pracovních kalhot s laclem DAYBORO nebo u pracovních kalhot do pasu MONTROSE.

Pracovní kalhoty s laclem DAYBORO a pracovní kalhoty do pasu MONTROSE

Střih SLIM

Velmi moderní je střih kalhot SLIM, u kterého je střih pracovních kalhot opatřen sníženým pasem a nohavice jsou zeštíhleny. I zde se využívají elastické materiály, které i ve stavu, kdy kalhoty přiléhají více k tělu zajišťují pohodlné nošení.

Každý, kdo ocení střih SLIM může obléci pracovní kalhoty do pasu NEURUM.

Pracovní kalhoty do pasu NEURUM