Pohodlnou pracovní obuv Monza a Mistral už nebudete chtít vyzout

Trávit celý den v práci na nohou, chodit mezi výrobními stroji, klouzat po bahně na staveništi, potkat olejovou skvrnu v autodílně nebo zakopnout při rekonstrukci rodinného domu – to vše je pro naše nohy velikou zátěží. Příčinou bolestí nohou je často nekvalitní pracovní obuv.

Výrobce pracovní obuvi Panda Safety je na trhu už od roku 1979 a před 11 lety se stal jejím vlastníkem prodejce ochranných prostředků CERVA. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru, používání kvalitních materiálů a využití vysoce specializovaných činností při výrobě může Panda Safety nabídnout pracovní obuv, která je každodenním ochráncem chodidel při práci v nejrůznějších profesích.

Výrobky této italské značky si můžete objednat u prodejce Tomis CZ. V nabídce najdete jak polobotky, tak kotníkovou obuv, sandály nebo zimní obuv.

Panda Safety = maximální ochrana a komfort

Bezpečnostní obuv Panda si dává za cíl poskytnout takovou obuv, která i při dlouhodobém nošení nevyvolává nepříjemné pocity, otlaky ani nohu nikde neškrtí. Zároveň musí maximálně chránit před úrazem. V posledních letech se společnost zaměřuje na vývoj anatomického tvarování obuvi ve spojení s vysokými bezpečnostními standardy.

Obuv z dílny italského výrobce si čím dál více získává oblibu nejen ve sféře zaměstnanecké, ale také u koncových uživatelů. Ti zjišťují, že bezpečnost nohou při práci na zahradě nebo doma je stejně důležitá jako v práci.

Kolekce Strong professional nabízí pro každého něco

Pro vysoké pracovní nasazení v prostředích, která vyžadují použití bezpečnostní obuvi vyvinuli v Panda Safety kolekci obuvi Strong Professional. Ta se vyznačuje velmi vysokou odolností a komfortem pro uživatele. Obuv poskytuje oporu i ochranu do těch nejnáročnějších podmínek.

U obuvi z kolekce Strong Professional naleznete:

  • dvouhustotní polyuretanovou podešev s měkčím provedením na vnitřní straně a odolnějším provedením u dezénu
  • ochranu proti uklouznutí
  • inovativní design
  • barevné reflexní prošití
  • černou přírodní kůži
  • pohodlí i při dlouhém používání

Kolekce zahrnuje pracovní obuv Monza, Mistral a Trigrotto – nízkou pracovní obuv, kotníkovou obuv a vysokou obuv. Každý si tak najde obutí, které vyhovuje jeho potřebám.

Pracovní obuv Mistral – kotník vždy v bezpečí

Kotníková obuv Mistral patří k nejvíce oceňované obuvi z produkce Panda Safety. Poskytuje spolehlivou oporu nejen chodidlu, ale díky příjemnému polstrování spolehlivě chrání celý kotník před bočním úderem. Obuv je vyrobena z voděodolné přírodní kůže a disponuje protiskluzovou, antistatickou podešví odolávající i kontaktu s olejem.

Pracovní obuv Mistral

Pracovní obuv Monza – padající předměty nebo úder vás nerozhodí

Všestranně využitelná nízká pracovní obuv Monza představuje kombinaci příjemně jednoduchého designu a vysoké ochrany před padajícími předměty nebo před úderem. Vaše chodidlo ochrání špička a stélka z oceli splňující normu EN ISO 20345. Speciální konstrukce SRC podešvi chrání patu a špičku a antibakteriální i antimikrobiální úprava podšívky zajišťuje vysokou prodyšnost. Noha se nepotí ani nijak neklouže.

Zahoďte své staré, nepohodlné pracovní boty a vyzkoušejte, jak se vám bude kráčet v obuvi Panda Safety. Starosti s bolestmi nohou nebo s věčně okopanými kotníky budete moci zahodit za hlavu.

Pracovní obuv Monza