Pohodlný pracovní den díky prodyšnému oblečení Montrose

Trávit celý den v pracovním oděvu, který je nepříjemný, silný a cítíme se v něm jako v neoprenu, rozhodně není nic příjemného. Značka Montrose přichází s moderním oblečením navrženým pro zpříjemnění dlouhých pracovních dnů.

54  -  kopie

Pracovní oblečení se svěžím pocitem

Tyto dvě na první pohled neslučitelné věci, jako jsou pracovní oblečení a svěží pocit, jdou dohromady. Jde to díky skvěle navrženým odvětrávacím otvorům, které jsou umístěny na strategických místech v podpaží, na zádech, v pase a na vnitřní straně stehen. Jde o místa, kde malý větrací otvor nesnižuje bezpečnost oděvů a zároveň pomáhá chladit víceméně celé tělo. Moderní pracovní oblečení Montrose poskytuje překvapivý komfort, který pracovník ocení během každého dne.

Praktické vychytávky pro ještě praktičtější nošení

Pozadu nezůstává ani snaha o vytvoření designově přívětivého kousku. V první řadě však jde u pracovních oděvů o zajištění pohodlí a vyřešení několika praktických problémů. Oblečení Montrose tedy nabízí navíc kapsy na čip a kroužek pro připnutí ID karty elegantně schovaný pod klopou kapsy.

Zaměstnavatelé jistě ocení i absenci kovových součástek, které bývají častým zdrojem nepříjemností například při poškrábání výrobku či podobně. Jde také o vhodné opatření do provozů s kontrolními bránami. Samozřejmostí je zpracování z kvalitního a odolného materiálu, který hravě zvládne i průmyslové praní.

Snadné třídění a velikosti pro všechny pracovníky

Příjemným bonusem usnadňujícím nutnou administrativu při praní a čištění pracovních oděvů jsou našité štítky, kam stačí vepsat jméno zaměstnance a jeho zařazení. Snížíte tím ztráty konkrétních kusů oděvů a napomůžete přehlednějšímu systému pro udržování pořádku. Dobrou zprávou je také to, že všechny varianty pracovních oděvů jsou dostupné v nejrůznějších velikostech. Jsou v pánských i dámských provedeních a v obou případech udělají dobrou službu.

Součástí kolekce jsou:

  • Bundy
  • Kalhoty do pasu
  • Kalhoty s laclem

Kolekci lze doplnit shodně barevnými tričky TEESTA, SURMA a polokošilemi DHANU.

Na výběr je ze tří barevných kombinací.