Potřebujete pracovní obuv do prostředí, kde je nutné udržení maximální hygieny? Vyzkoušejte obuv Panda Sanitary

V některých profesích žádný dress code neexistuje, v jiných jsou alespoň základní pravidla, v dalších jsou zase podmínky poměrně přísné a striktně dané. V oborech, kde je vyžadováno udržování maximální hygieny, bývá součástí předepsaných pracovních pomůcek i speciální pracovní obuv, obvykle bílé barvy – jedná se např. o oblast zdravotnictví. Jednou z předních společností, která tento druh obuvi vyrábí, je společnost Panda Safety, jež produkuje i kolekci bot Panda Sanitary.

Tomiscz

O společnosti Panda Safety

Jedná se o firmu, jež byla založena roku 1979 v italském městě Cisternino – letos tedy slaví výročí 40 let od svého vzniku. Společnost Panda Safety se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitní a bezpečné pracovní obuvi – její portfolio produktů je nesmírně široké, a kromě kolekce obuvi pro zdravotnictví má ve své nabídce i pracovní obuv pro celou řadu jiných profesí, ale i klasickou obuv pro běžné nošení ve volném čase. Firma má širokou síť odběratelů po celém světě, včetně ČR, kde ji zastupuje např. společnost Červa. 

Jaké produkty do řady Panda Sanitary patří?

Jedná se výhradně o pracovní obuv, určenou například pro osoby pracující ve zdravotnictví, ale i jiných oborech, kde je hygiena na prvním místě. Tato bílá obuv se dělá v řadě provedení – v nabídce tak nalezneme mokasíny, bezpečnostní kotníkovou obuv nebo sandály. Některé boty jsou vybaveny nekovovou nebo ocelovou tužinkou, jiné mají antistatickou a protiskluzovou podrážku. Ve všech případech jsou ale vybaveny speciální antibakteriální úpravou SANITIZED.

Kde lze pracovní obuv Panda Sanitary zakoupit?

U nás v České republice nabízí pracovní obuv Panda Sanitary např. společnost TOMIS CZ, jež provozuje velký internetový obchod a kamennou prodejnu v Příbrami. Kompletní nabídku obuvi Panda najdete tady.

Tipy na vybrané produkty od Panda Sanitary:

SANITARY ASTURA S1 SRC – bezpečnostní kotníková pracovní obuv, vhodná i do prostředí kde je kromě hygieny třeba dbát na vyšší bezpečnost. Má antistatickou a protiskluzovou podrážku, ocelovou tužinku, antibakteriální úpravu a absorpci energie v patě.

Tomiscz

ZONDA MF S2 SRC mokasín – bezpečnostní pracovní mokasíny s polyuretanovou podrážkou, nekovovou tužinkou a samozřejmě i antibakteriální úpravou. Vyrábějí se až do velikosti 48.

Tomiscz

SANITARY LYBRA S1 SRC sandál – bezpečnostní pracovní sandály s absorpcí energie v patě, ocelovou tužinkou ve špičce, protiskluzovou a antistatickou podrážkou a antibakteriální úpravou. Dělají se ve velikostech od 36 až do 47.

Tomiscz

Mohlo by vás zajímat: Bílá zdravotní pracovní obuv TIPA – kvalita z Třebíče