Pracovní obuv Panda - italská kvalita

Pracovní obuv Panda z dílen italského výrobce PANDA sport je zárukou pohodlí, kvality, ale také zvýšené bezpečnosti při vykonávání práce deklarované splněním předepsaných norem.

Pracovní obuv Panda chrání proti vodě, proříznutí, kontaktnímu teplu i mrazu. Zákazníkům je k dispozici také varianta obuvi s ocelovou tužinkou, obuv takto upravená je poté v nabídce označena symbolem „S“, zatímco obuv bez tužinky symbolem „O“. Vysoká praktičnost obuvi je zajištěna taktéž díky reflexnímu označení, které zlepšuje viditelnost při práci, a tím zároveň také pracovní bezpečnost.

Dle provedení obuvi Panda jsou k dispozici tři varianty – kotníková pracovní obuv Panda, pracovní polobotky Panda a vysoká pracovní obuv Panda.

Kotníková pracovní obuv Panda

Kotníková pracovní obuv Panda zaručuje, že noha bude při výkonu práce v optimálním postavení, díky čemuž je chráněna vůči nepříjemným úrazům, které hrozí převážně v náročném terénu. V nabídce je i varianta se zateplením, a pro náročnější profese i obuv s protiskluzovou podrážkou a ocelovou tužinkou, která poskytne dostatečnou ochranou i v těch nejobtížnějších podmínkách.

Kotníková pracovní obuv Panda

Pracovní polobotky Panda

Pracovní polobotky Panda nabízejí pevnou oporu nohy, a jsou proto navrženy především do venkovních prostorů nebo hal. Nepříliš náročné profese v oborech jako je potravinářství a podobně si vystačí s lehkou základní variantou, zatímco náročnější profese ve strojírenství či stavebnictví si žádají o celokoženou nepropustnou obuv, která je pochopitelně mnohem odolnější, a zaručuje tak optimální bezpečí při vykonávání práce.

Pracovní polobotky Panda

Vysoká pracovní obuv Panda

Vysoká pracovní obuv Panda poskytuje komplexní ochranu celému bérci, díky čemuž je vhodná i pro ty nejnáročnější profese v hutním průmyslu, lesnictví či zemědělství. K dostání je také varianta s vnitřním zateplením.

Vysoká pracovní obuv Panda