Pracovní rukavice s ochranou před viry a mikroorganismy

Sháníte kvalitní, odolné a praktické pracovní rukavice, které by vás ochránily i před nejrůznějšími viry a mikroorganismy? Pokud ano, máme pro vás jeden tip – rukavice Dipped Gloves od českého výrobce DG Tachov vám poskytnou maximální ochranu před celou řadou nebezpečí – ať už jde o chemická, biologická nebo mechanická rizika.

Rukavice DG Tachov

Rukavice mají široké možnosti využití

Jedná se o speciální rukavice máčené v PVC pastách, které odolají vůči řadě rizik – v současné době, kdy čelíme nebezpečí koronaviru, jsou tak obzvláště aktuální. Díky tomu, že jejich výroba nebyla nijak přerušena, jsou okamžitě k dodání. Svoje využití najdou v mnoha různých odvětvích – jedná se zejména o průmysl a výrobu, ale hodí se i pro běžné použití v domácnosti.

Špičková kvalita od společnosti DG Tachov

Výrobcem těchto pracovních rukavic je česká společnost DG Tachov, která je u nás jedinou firmou, jež se na tento typ rukavic zaměřuje. Všechny jejich produkty splňují přísné normy EN 420, EN 374 a EN 388 a vždy je velmi důkladně kontrolována jejich 100% kvalita. Samotná firma DG Tachov zahájila výrobu již v roce 1958, po roce 1999 pak došlo k její významné modernizaci.

Jaké typy rukavic jsou k dostání?

Aktuálně si zájemci mohou vybrat hned z několika typů máčených pracovních rukavic. Mezi základní patří rukavice Standard a Universal. Druhá jmenovaná řada se vyrábí v hladkém i zdrsněném provedení a s možností prodloužené délky. Dále jsou v nabídce tři další typy rukavic Universal – Universal Sandy Finish, Universal Double Dipped (dvojitě máčené) a Universal Roughened (zdrsněné). Rukavice se vyrábějí v různých barvách, řada Standard je k dispozici v červené a žluté, typy Universal jsou pak v modré, zelené, případně červené barvě. Samozřejmostí je možnost výběru z několika velikostí, od 7 do 11, vždy podle konkrétního typu.

Rukavice DG Tachov