Praktické jednorázové pracovní oděvy

Jednorázové pracovní oděvy včetně rukavic, roušek nebo čepic se používají na pracovištích, ve kterých by čištění oděvu znamenalo vystavení dalšímu riziku a také zvýšení nákladů. Velmi často se tak jednorázové pracovní oděvy používají v chemickém průmyslu, potravinářství, gastronomii nebo zdravotnictví. Přinášíme vám několik tipů na praktické jednorázové pracovní oděvy.

Tipy na jednorázové pracovní oděvy

Tipy na jednorázové pracovní oděvy

Nejčastějším materiálem používaným na výrobu jednorázového oblečení jsou 100% polyethylen, polypropylen, nitril, vinyl nebo latex. Často se využívá právě netkaný polypropylen, který poskytuje ochranu před ušpiněním i před kontaminací výrobků.

Řadu jednorázových pracovních oděvů naleznete u prodejce pracovních oděvů Tomis CZ, kde si můžete vybrat jednorázové oděvy pro potravinářství, průmysl, zdravotnictví i pro domácí využití.

Pojďte se podívat na tipy na pracovní oděvy vyrobené z kvalitních materiálů.

TIP1: Jednorázové rukavice

Latexové jednorázové rukavice LOON jsou vhodné pro krátkodobý styk s potravinami. Pudrované rukavice jsou dodávané v balení po 100 kusech.TIP2: Jednorázové návleky

Jednorázový návlek na paži ALWAR je vyrobený ze 100% polyethylenu a je dodávaný v balení po 100 kusech. Dostupné jsou také modré jednorázové návleky na obuv RENUK.

TIP3: Jednorázové čepice

Na ochranu výrobků před kontaminací a také ochranu vlasů před ušpiněním jsou určeny praktické jednorázové čepice s kšiltem VAPI PEAK.

TIP4: Jednorázové roušky

Jednorázové třívrstvé roušky od českého výrobce jsou vyrobeny ze tří vrstev netkaných textilií a jsou opatřeny elastickou gumičkou na upevnění za uši.

TIP5: Jednorázové pláště

Ochranu před kontaminací nabízí ochranný jednorázový pracovní plášť v bílé barvě vyrobený z netkaného polypropylenu.

TIP6: Jednorázové overaly

Jednorázová pracovní kombinéza s kapucí vyrobená z netkaného polypropylénu chrání celé tělo včetně hlavy.

Tomiscz