Rozvazující se pracovní obuv? S inovativním QLS šněrování už vás trápit nebude

Chtěli byste mít při práci perfektně zašněrované boty a už nikdy neřešit, kdy se vám rozvážou a jestli jsou málo nebo hodně utažené? K tomu, aby vaše noha byla v pracovní obuvi v co největším pohodlí, pomáhá nový systém vázání QLS.

Pracovní obuv Panda s QLS systémem zavazování

Dokonale zašněrované boty

Toto inovativní řešení zajistí vždy rovnoměrně utažené boty, šněrování neškrtí nárt, nikde na něj netlačí a noha je v botě pevně upevněná. Trápit vás nebudou ani puchýře, noha se v botě nijak výrazně nepohne.

Šněrovací systém QLS pochází od společnosti Panda Safety. Ta v rámci vývoje nových komponentů navrhla tento způsob utahování bot bez běžného vázaní tkaniček. Díky speciálnímu systému vám nikde nebudou plandat volné tkaničky ani nehrozí jejich rozvázání nebo povolení. Botu budete mít navíc utaženou rovnoměrně.

Namísto zavazování uzlů se utažení boty řeší pomocí jednoduchého kolečka. Jeho otočením po směru hodinových ručiček botu utahujete, v protisměru naopak obuv povolíte a můžete si doladit její utažení. Nehrozí rozvázané tkaničky a bota zůstává stále stejně utažená. Pro rozvázání stačí jen zmáčknout tlačítko a speciální tkaničky, které jsou neustále v lehkém napětí, se povolí a noha z boty snadno vyklouzne. Protože se tkaničky pohybují ve speciálních očkách navolno a rovnoměrně, šněrování se nezadrhává a samotné tkaničky také o něco déle vydrží.

QLS systém šněrování mají například tyto modely pracovní obuvi Panda:

  • Polobotka Panda No. Five – nízká pracovní obuv vybavená nekovovou tužinkou a stélkou z aramidu, který je žáruvzdorný. Na výrobu obuvi byla použita lícová kůže.
  • Kotníková obuv Panda No. Six – obdoba polobotky No. Five se zvýšenou ochranou kotníku.
  • Polobotka Panda Huayra – představuje bezpečnostní polobotku, která má kromě stélky odolné proti propíchnutí také kovovou tužinku.
  • Kotníková obuv Panda Hijet – ochranu kotníku zajistí i tato bezpečnostní kotníková obuv se stélkou odolnou propíchnutí a kovovou tužinkou.

Pracovní obuv Panda s QLS systémem můžete zakoupit zde.

Pracovní obuv Panda s QLS systémem zavazování